• עוזרים לך עם הבירוקרטיה

    יואו כמה אני שונאת בירוקרטיה. אמיתי, אני ממש מרחמת על מי שחדש בעיר. בגלל זה החלטתי לעשות מעשה שיעשה לכם את החיים קלים. אני מקווה שאתם יושבים... כי אפשר לעשות כמעט את כל הפעולות החשובות מכאן. תודו לי אחר כך.

תשלום ארנונה

ירושלים אולי עיר קשישה אבל היא ממש לא טכנופובית, וגם את הארנונה אתם יכולים להסדיר אונליין, סתם כדי שלא תשלמו קנסות מיותרים. דרך אגב, אם מגיעה לכם הנחה קטנה דברו עם החבר'ה בעירייה, הם יגלו לכם אם כן.

לפרטים נוספים

כרטיס ירושלמי

ירושלמים פשוט מקבלים הרבה יותר, ואתם אפילו לא צריכים לצבור פז"ם בשביל זה. כרטיס ירושלמי הוא זה שיעניק לכם הטבות במוקדי הבילוי הכי שווים בעיר, הנחות בחניונים ועוד המון בונוסים אחרים.

לפרטים נוספים

תו חניה

אני לא יודעת מה דעתכם בנושא, אבל דוחות חניה הם בעיניי די מבאסים. אם יש לכם תקציב מיותר צאו לבלות בעיר הכי שווה בישראל. תנפיקו תו חניה, זה יחסוך מלא זמן וכסף.

לפרטים נוספים

מוקד 106

גם בעיר מגניבה כמו ירושלים קורות תקלות אבל אני מבטיחה שהנציגים במוקד 106 יקשיבו לכל תלונה על מפגעי תשתיות, אשפה או ביטחון.

לפרטים נוספים

החלפת כתובת

בזמן שאתם מסתגלים לעיר ומגלים כמה כיף לחיות בה, הגיע הזמן להצהרות אהבה משותפות. אתם תשנו כתובת ואני אדאג לכם לכמה הטבות ממש משתלמות.

לפרטים נוספים

טעינת רב קו

אם אתם רוצים לוותר על חיפושי החניה וגם להרגיש קצת יותר ידידותיים כלפי הסביבה, התחבורה הציבורית בירושלים היא פתרון מעולה. בשביל זה יש רב קו – וממש קל להשיג אותו.

לפרטים נוספים
משרד ירושלים ומורשת
מרכז צעירים
עיריית ירושלים
הרשות לפיתחוח ירושלים