• אל תהיו יבשים - צאו לבלות!

    מה בא לכם לעשות הערב? תנו לי לנחש: בר אפלולי, סטנדאפ קורע מצחוק, בית קפה או מסעדה ממש שווה, מוזיאון, תערוכה? לא משנה מה תרצו לעשות וכמה אתם ספונטניים, יש לי את כל הרעיונות הכי טובים. תאמינו לי, אין רגע דל בעיר הזו

קורס/סדנא
הפוך על הפוך
קורס/סדנא

זום
חשיבה יצירתית היא כלי מעולה לשיפור דרכי הלמידה, קידום הרעיונות שלנו ולהתמודדות עם אתגרים שמציבה הסביבה האקדמית. בהפוך על הפוך נלמד איך להפוך את המוח של למכונה יצירתית שתשפר את יכולות הלמידה שלנו ועוד המון אספקטים בחיים שלנו.
יום רביעי, 28.10.2020
19:00-21:00
1
חינם

קורס/סדנא
תכנית מנהיגות עולה – אקסלרטור ליזמים עולים
קורס/סדנא

zoom
תכנית מנהיגות עולה - אקסלרטור ליזמים עולים לכם יש רעיון למיזם חברתי\ עיסקי לנו יש את הכלים והיכולת להוציא אותו לפועל. מרכז צעירים ורשות העלייה והקליטה מזמינים אתכם.ן, עולים צעירים, לתכנית יחודית ומעשית כדי שתוכלו להפוך אותו למיזם! מתחילים ב1.11 ההרשמה בעיצומה!
יום ראשון, 01.11.2020
18:00-21:00
5
חינם

קורס/סדנא
בורדינג לקריירה- אירועי פיתוח קריירה לסטודנטים בירושלים
קורס/סדנא

זום
בורדינג לקריירה - מטיסים אתכם למשרה הבאה! סדרה כזו של אירועים עוד לא יצרנו. כי.. איך נגיד? לא מדובר רק בחשיפה לעולמות תעסוקה מעניינים. מדובר בסדרת אירועים שיובילו אתכם, מא' ועד ת', למציאת העבודה הבאה שלכם בירושלים. האירועים שכאן נועדו לענות ולסייע לכם בכל השאלות הקשות - מה זה המגזר הציבורי? איך מוצאים בו משרות כניסה? ומה ייצא לכם מזה? איך בונים מסלול קריירה בהייטק הירושלמי? מה זה המגזר השלישי ואיך נכנסים אליו גם עכשיו? בנינו הכל בצורה כזאת שתוכלו ללמוד מניסיון של אחרים, לתכנן את הצעד הבא שלכם, וגם ליישם. יריד הקריירה ביוזמת רשות הצעירים ורשות התעסוקה העירונית יחד עם מידע'לה, מרכז צעירים ירושלים, מרכז תעסוקה לסטודנטים ואקדמאים ו- HUJI career center ובשיתוף המוסדות האקדמיים בעיר.
יום שני, 02.11.2020
18:00-20:00
4
חינם
משרד ירושלים ומורשת
מרכז צעירים
עיריית ירושלים
הרשות לפיתחוח ירושלים