• אל תהיו יבשים - צאו לבלות!

    מה בא לכם לעשות הערב? תנו לי לנחש: בר אפלולי, סטנדאפ קורע מצחוק, בית קפה או מסעדה ממש שווה, מוזיאון, תערוכה? לא משנה מה תרצו לעשות וכמה אתם ספונטניים, יש לי את כל הרעיונות הכי טובים. תאמינו לי, אין רגע דל בעיר הזו

תרבות
חמישי בעשר | דיסנילוגיה: הצד האפל של דיסני עם דורון פישלר
תרבות

סינמטק ירושלים
הרצאה הומוריסטית של מבקר הקולנוע והמרצה דורון פישלר (מנהל אתר "עין הדג") איך הפכה דיסני לדת הגדולה בעולם? מה הם הסיפורים האפלים והמפוקפקים ביותר בתעשיית דיסני שמעולם לא שמעתם עליהם? ומה הקטע שלהם עם נסיכות?
יום חמישי, 17.01.2019
21:00
10 ש"ח

תרבות
חמישי בעשר | חקירה חוזרת בעניין מותו המוזר של אנרכיסט מפוקפק
תרבות

תיאטרון החאן
ההצגה המתרחשת במילאנו היפה, שבאיטליה היפה, היא על ימינו היפים בכלל. ברקע נשמעים הדי פצצות המתפוצצות בתחנות רכבת, במסעדות ובסופרמרקטים. קולות עמומים אך מוכרים של שביתות, עיצומים, הדלפות, השמצות ושיקוצים בכלל, ורעש כללי ברור של חבטות והתכתשויות בין כל מי שיש לו יד או רגל- באיטליה כמובן. מטורף המשוגע על תחפושות, מתחפש לשופט-חוקר וחושף בחקירה חוזרת בעניין מוות מאוד מוזר של אנרכיסט-טרוריסט די מפוקפק את: שחיתות המדינה (באיטליה כמובן) טמטום השוטרים (רק באיטליה, כמובן) הגל הגואה של ניאו פשיסטים וניאו נאצים (באיטליה ובסביבותיה) ואת חוסר האונים המסורתי והבולט של מתקני החברה המתונים למיניהם (שם, פה, ובכל מקום) בכדי לקבל את ההטבה יש להכניס את קוד הקופון 2010.
יום חמישי, 24.01.2019
20:30
10 ש"ח