• אל תהיו יבשים - צאו לבלות!

    מה בא לכם לעשות הערב? תנו לי לנחש: בר אפלולי, סטנדאפ קורע מצחוק, בית קפה או מסעדה ממש שווה, מוזיאון, תערוכה? לא משנה מה תרצו לעשות וכמה אתם ספונטניים, יש לי את כל הרעיונות הכי טובים. תאמינו לי, אין רגע דל בעיר הזו

תרבות
חמישי בעשר | ההצגה העולם האחר
תרבות

תיאטרון החאן
מוריס, בלשית משטרה צעירה ושאפתנית, מגלה ברשת מתחם חדשני ומסתורי, המזמין אנשים לממש תשוקות אפלות. אחרי מבצע בילוש סודי היא מצליחה ללכוד את “פאפא”- יוצר המתחם המסתורי ולהביא אותו אל חדר החקירות. החקירה הופכת לקרב מוחות מסוכן שמאיים לחשוף סודות אפלים מעברה של מוריס ולהרוס את החקירה ואת חייה שלה. בקניית הכרטיסים- הכניסו את קוד הקופון 2010 והמחיר יתעדכן אוטומטית.
יום חמישי, 20.12.2018
20:30
10 ש"ח

תרבות
חמישי בעשר | בוז'ולה- תאטרון האינקובטור
תרבות

בית מזי"א
מופע בועט, אמיץ, ולעתים אף מטריד - עם קטעים חושפניים, מוזרים ובעיקר מצחיקים. 10 שחקנים על הבמה ילחמו על הלב ועל הקול שלכם. אתם תתאהבו בהם, תיסחפו לעולם שלהם ובעיקר תצאו עם טעם של עוד! 60 דקות בדיוק (על השעון) של טירוף: מערכונים, שירים, סטנדאפ ועוד בכל מופע קטעים חדשים שהקהל בוחר!
יום חמישי, 27.12.2018
20:30
10 ש"ח

תרבות
חמישי בעשר | הקולקטיב בצוללת הצהובה
תרבות

הצוללת הצהובה
אחרי תקופה ארוכה של שקט תעשייתי ועצמאי, חברי הקולקטיב, מהרכבי המוזיקה המעניינים והמוצלחים שגדלו כאן בעשור האחרון, שבים לבמה עם הרכב חדש ואלבום חדש: The Coming of Light.בתפריט: שירים חדשים ומה-זה-יפים, מיטב השירים מן העבר באדרת חדשה, חיוכים למכביר, תובנות מרחיקות לכת על הקיום האנושי, ובעיקר מוזיקה טובה ומשובחה. יאללה בואו.
יום חמישי, 10.01.2019
21:00
10 ש"ח

תרבות
חמישי בעשר | דיסנילוגיה: הצד האפל של דיסני עם דורון פישלר
תרבות

סינמטק ירושלים
הרצאה הומוריסטית של מבקר הקולנוע והמרצה דורון פישלר (מנהל אתר "עין הדג") איך הפכה דיסני לדת הגדולה בעולם? מה הם הסיפורים האפלים והמפוקפקים ביותר בתעשיית דיסני שמעולם לא שמעתם עליהם? ומה הקטע שלהם עם נסיכות?
יום חמישי, 17.01.2019
21:00
10 ש"ח

תרבות
חמישי בעשר | ההצגה כנרת כנרת
תרבות

תיאטרון החאן
הצגה של נתן אלתרמן. השנה: 1912, חבורת צעירים מתיישבת באזור הכנרת כדי לבנות עולם חדש וטוב יותר. קשיים כלכליים, חבר ראשון שנהרג, טרקטור יחיד, מקולקל, ומשפט שנערך לאחד החברים על התנהלות כספית לא ישרה. ברקע בוכה התינוק הראשון של הקיבוץ. מחזהו הראשון של אחד מגדולי השירה העברית, המשלב משולש אהבים עם סיפור על ערכים ורוח חלוצית בוערת ועל ימים אחרים ובני אדם שהסתפקו במועט והאמינו כי בכוחם ליצור חברה חדשה.
יום חמישי, 24.01.2019
20:30
10 ש"ח