• קורסים והרצאות

    ידע מקצועי הוא חשוב, ואת זה תקבלו בשפע באקדמיה, אבל זה לא תמיד מספיק כדי להשתלב בשוק העבודה בצורה חלקה באמת. כדי לעזור לכם תכננתי לכם רשימה של קורסים והרצאות שיכינו אתכם לעולם האמיתי. בואו ללמוד קורסי תכנות, להתנסות בייעוץ ולטעום מעולם הדוברות. יהיה לכם קל יותר להצליח עם הכלים הנכונים.

קורס/סדנא
Double Combo
קורס/סדנא

zoom
2 workshops about effective communication in Israeli work culture: theory and practic 1. Golden Roll (in English) Tuesday 12/01/2021 11:00 INGREDIENTS: Translate ideas into impactful words, personal and professional branding, storytelling in resume and job interviews, communicating in the Israeli work culture With Sharon Avis 2. Spicy Roll (in Hebrew) Monday 19/01/2021 19:00 INGREDIENTS: Pitch perfect, effective self-presentation, clear message passing in Hebrew
12-19.01.2021
2

קורס/סדנא
תכירו: כסף
קורס/סדנא

zoom
תלושי שכר/פנסיה/ביטוחים והשקעות זה סינית בשבילכם? מוזמנים לסדרת הרצאות שיעזרו לכם להבין את העולם הפיננסי ואיך לנהל אותו בצורה חכמה. בואו נעשה סדר בנושא שמעסיק את כולנו.
13-27.01.2021
3

קורס/סדנא
מיטאפ יזמים צעירים
קורס/סדנא

zoom
יום שלישי, 19.01.2021
19:30
1
חינם ש"ח

קורס/סדנא
סדנת Linkedin מתחילים
קורס/סדנא

zoom
בואו להוציא את המקסימום מהרשת הכי מקצועית שיש. יש לך פרופיל לינקדאין שפתחת מזמן אבל מאז לא נגעת בו? יש לך דווקא כמה קשרים אבל אין לך מושג מה זה אומר ואיך להשתמש בהם? שמעת כל הזמן שלינקדאין זה המקום להיות ובטח עכשיו? אז כן, הסדנה הזאת בול בשבילך! אנחנו בחזרה לשגרה לא שגרתית שמחייבת אותנו להכיר ולדעת יותר.
יום רביעי, 20.01.2021
19:00
2

קורס/סדנא
Check-In JLM 📍 Yalla Kapara מפגש חילופי שפות בסלנג
קורס/סדנא

zoom
חכמים אומרים (ומי אנחנו שנתווכח): אם את/ה רוצה להכיר תרבות אחרת - כדאי לך ללמוד את השפה של התרבות הזאת ועל זה אנחנו נוסיף- שפת הרחוב היא השפה שאיתה כדאי להתחיל! מרכז צעירים ירושלים ותכנית קונקט מזמינם אותך לחוות את התרבויות השונות בירושלים במפגש חילופי שפות בסלנג עם עולים חדשים מכל העולם בונוס! - נדבר גם על סלנג ירושלמי
יום ראשון, 24.01.2021
19:00
1
חינם ש"ח

קורס/סדנא
סדנת קורות חיים
קורס/סדנא

zoom
נלמד איך להציג את עצמנו באופן חכם ורלוונטי. איך מתאימים את קורות החיים שלנו למשרה הבאה (ואיך עושים את זה אם עוברים לתחום בו אין לי ניסיון קודם?) ואיך מעצבים ויזואלית את הנספח הכללי הזה. בואו, תשתדרגו.
יום שני, 25.01.2021
20:30
2
חינם ש"ח

קורס/סדנא
הכנה לראיונות עבודה
קורס/סדנא

zoom
הכנה לראיונות עבודה כמה פעמים שאלו אותך בראיון "מהן נקודות החולשה שלך?" וענית "פרפקציוניזם"? האם הפתיעו אותך בראיון עבודה בשאלה כל כך מוזרה שלא ידעת איך לענות עליה? בסדנה נלמד דגשים לראיונות עבודה, איך מתכוננים אליהם, מה רצוי לעשות ואילו דברים יכולים לפסול אותך מיידית.
יום רביעי, 27.01.2021
19:00
1
חינם ש"ח

קורס/סדנא
LET'S ROLL Effective Networking in Israel 🍣🥂
קורס/סדנא

zoom
INGREDIENTS: - Effective networking strategies - personal branding - understanding the work culture in Israel - playing your oleh card Connect Jerusalem Presents: INSIDE OUT A series of workshops and events for career development: Personal Growth (IN) & Practical Tools (OUT) Connect Jerusalem is a municipal program for Young new Olim living in Jerusalem. A one-stop-shop for education, employment, entrepreneurial initiatives, and social connectivity between Olim and Tzabarim
יום שלישי, 02.02.2021
18:00
משרד ירושלים ומורשת
מרכז צעירים
עיריית ירושלים
הרשות לפיתחוח ירושלים