• קורסים והרצאות

    ידע מקצועי הוא חשוב, ואת זה תקבלו בשפע באקדמיה, אבל זה לא תמיד מספיק כדי להשתלב בשוק העבודה בצורה חלקה באמת. כדי לעזור לכם תכננתי לכם רשימה של קורסים והרצאות שיכינו אתכם לעולם האמיתי. בואו ללמוד קורסי תכנות, להתנסות בייעוץ ולטעום מעולם הדוברות. יהיה לכם קל יותר להצליח עם הכלים הנכונים.

קורס/סדנא
סבתא תראי לי איך!
קורס/סדנא

אצל השכנה
בואו ללמוד לבשל את מנת הדגל של השכנ/ ה שלכם! יחד עם עוד חברים מהקמפוס תלמדו לבשל את מה שהיא יודעת לעשות הכי טוב! מוזמנים להירשם לבד או עם חברים, כל הפרטים מחכים לכם כאן *ההשתתפות לבעלי תעודת מתחסן בלבד
19.04.2021-01.06.2021

קורס/סדנא
סיור בעקבות הפנתרים השחורים
קורס/סדנא

שבטי ישראל 22
בואו לשמוע על סיפורה של מחאת הפנתרים השחורים ולהתלוות למסלול השכונה שבה התרחשו האירועים. בסיור נשמע את סיפורה של שכונת מוסררה, נלמד על מאבקם של הפנתרים השחורים ועל היוזמות המיוחדות הקיימות בשכונה כיום. מוסררה היא שכונה פאר ערבית שהפכה לשכונת קו תפר יהודית ובה התגררו עולים חדשים ובה צמחה והתפתחה תנועת הפנתרים השחורים.
יום שני, 10.05.2021
11:00

קורס/סדנא
המקומות הסודיים בנחלאות
קורס/סדנא

נחלאות
אז מה המקום הכי יפה לצאת בו לדייט ומה המקום הכי מתאים להתבודדות? ואיזה חומוס הכי טוב? סיור מיוחד למשוחררים ירושלמים,על המקומות היפים ביותר בנחלאות שאתם בטח לא מכירים.
יום שלישי, 11.05.2021
18:00

קורס/סדנא
בעקבות גבולות בלתי נראים
קורס/סדנא

יפו 161
בואו להכיר את העבר ואת העכשיו של ירושלים מה הסיפור של בניין כלל? מה זה ג'נטריפיקציה ומה הקשר שלה לנחלאות? למה דווקא מכללת הדסה היא החיבור בין דתיים לחילונים? ואיזו שכונה מחברת בין היפסטרים, ערבים וחרדים.
יום רביעי, 12.05.2021
16:30

קורס/סדנא
ליין האמבטיה מציג: BEERBAZAAR מגיעים לגילה!
קורס/סדנא

ורדינון 14
ליין האמבטיה – ליין אירועים לצעירים בגילה, בשיתוף בר הבירבזאר, מרכז צעירים ירושלים, מנהל קהילתי גילה, פרויקט אבן ירושלמית, בית ישראל ועיריית ירושלים דואגים לכם צעירי גילה ומארגנים לכם חגיגות יום ירושלים של הביוקר!
יום רביעי, 12.05.2021
20:00

קורס/סדנא
אאוריקה – מירוץ משימות ירושלמי
קורס/סדנא

שבטי ישראל 22
מירוץ אתגרי נושא פרסים לצעירים וסטודנטים בו תרוצו, תקפצו, תצחקו ותבצעו משימות מטורפות ומאתגרות בדרך לנקודת הסיום, בה נגלה מי יהיה הצוות המנצח של אאוריקה 2021. כמו בכל שנה - גם הפעם תדעו איפה זה מתחיל, אבל לא איך ואיפה זה יסתיים!
יום חמישי, 13.05.2021
19:00
משרד ירושלים ומורשת
מרכז צעירים
עיריית ירושלים
הרשות לפיתחוח ירושלים