• קורסים והרצאות

    ידע מקצועי הוא חשוב, ואת זה תקבלו בשפע באקדמיה, אבל זה לא תמיד מספיק כדי להשתלב בשוק העבודה בצורה חלקה באמת. כדי לעזור לכם תכננתי לכם רשימה של קורסים והרצאות שיכינו אתכם לעולם האמיתי. בואו ללמוד קורסי תכנות, להתנסות בייעוץ ולטעום מעולם הדוברות. יהיה לכם קל יותר להצליח עם הכלים הנכונים.

קורס/סדנא
הפוך על הפוך
קורס/סדנא

זום
חשיבה יצירתית היא כלי מעולה לשיפור דרכי הלמידה, קידום הרעיונות שלנו ולהתמודדות עם אתגרים שמציבה הסביבה האקדמית. בהפוך על הפוך נלמד איך להפוך את המוח של למכונה יצירתית שתשפר את יכולות הלמידה שלנו ועוד המון אספקטים בחיים שלנו.
יום רביעי, 28.10.2020
19:00-21:00
1
חינם

קורס/סדנא
תכנית מנהיגות עולה – אקסלרטור ליזמים עולים
קורס/סדנא

zoom
תכנית מנהיגות עולה - אקסלרטור ליזמים עולים לכם יש רעיון למיזם חברתי\ עיסקי לנו יש את הכלים והיכולת להוציא אותו לפועל. מרכז צעירים ורשות העלייה והקליטה מזמינים אתכם.ן, עולים צעירים, לתכנית יחודית ומעשית כדי שתוכלו להפוך אותו למיזם! מתחילים ב1.11 ההרשמה בעיצומה!
יום ראשון, 01.11.2020
18:00-21:00
5
חינם

קורס/סדנא
בורדינג לקריירה- אירועי פיתוח קריירה לסטודנטים בירושלים
קורס/סדנא

זום
בורדינג לקריירה - מטיסים אתכם למשרה הבאה! סדרה כזו של אירועים עוד לא יצרנו. כי.. איך נגיד? לא מדובר רק בחשיפה לעולמות תעסוקה מעניינים. מדובר בסדרת אירועים שיובילו אתכם, מא' ועד ת', למציאת העבודה הבאה שלכם בירושלים. האירועים שכאן נועדו לענות ולסייע לכם בכל השאלות הקשות - מה זה המגזר הציבורי? איך מוצאים בו משרות כניסה? ומה ייצא לכם מזה? איך בונים מסלול קריירה בהייטק הירושלמי? מה זה המגזר השלישי ואיך נכנסים אליו גם עכשיו? בנינו הכל בצורה כזאת שתוכלו ללמוד מניסיון של אחרים, לתכנן את הצעד הבא שלכם, וגם ליישם. יריד הקריירה ביוזמת רשות הצעירים ורשות התעסוקה העירונית יחד עם מידע'לה, מרכז צעירים ירושלים, מרכז תעסוקה לסטודנטים ואקדמאים ו- HUJI career center ובשיתוף המוסדות האקדמיים בעיר.
יום שני, 02.11.2020
18:00-20:00
4
חינם
משרד ירושלים ומורשת
מרכז צעירים
עיריית ירושלים
הרשות לפיתחוח ירושלים