• עונת הנדידה

    מידע'לה ארזה בשבילכם את כל מה שאתם צריכים במקום אחד. אז לאחר תלאות וחיפושים מצאתם סופסוף דירה, ועכשיו הבלאגן רק מתחיל, כדי להקל עליכם את המעבר ניסיתי לחשוב על כ-ל מה שתצטרכו בשביל לעשות לכם את החיים קצת יותר קלים.

יעוץ משפטי מסובסד

משהו בחוזה נראה לך לא הגיוני? לא ברור לך מה ההשלכות של כל סעיף? בעלת הבית הקודמת לא משחררת בגלל מסמר בקיר? בדיוק בשביל זה ארגנתי לכם ייעוץ משפטי עם עו"ד במחיר שגם סטודנטים תפרנים במיוחד יוכלו להרשות לעצמם. אז כל מה שאתם צריכים לעשות זה ליצור איתי קשר (בכל אחת מדרכי התקשורת שלנו) ואני כבר אדאג להפנות אתכם!

* עיריית ירושלים ו/או 'צעירים במרכז' אינן נושאות באחריות לייעוץ, לתוכנו, לטיבו, ולכל שימוש שייעשה בו. האחריות הבלעדית לתוכנו של הייעוץ חלה על עורך/ת הדין נותנ/ת השירות. ייעוץ באמצעות הטלפון או האינטרנט אינו מהווה תחליף לייעוץ משפטי, ובמידה ואהיה מעוניין/ת לקבל ייעוץ משפטי מוסמך, עליי לתאם באמצעות 'צעירים במרכז' - מרכז הצעירים של ירושלים, פגישה עם עורך/ת דין​

תצהירים במרכז צעירים

במקום לרדוף אחרי החבר של הבת דודה שהוא במקרה עורך דין, רק כדי לגלות שהוא סטודנט למשפטים שנה א שבקושי יודע מה זה תצהיר, בואו אלינו למרכז, לספת עורך הדין לחתימות *חינם* על תצהירי הנחה לארנונה! החתימה תהיה אצלנו במרכז צעירים, שבטי ישראל 22.

הנחה בארנונה

גם שועלה ותיקה כמוני משלמת ארנונה והיום זה כבר ממש קל לעשות את זה. תאמינו לי, הכי כדאי להסדיר את הנושא הזה מראש דרך האינטרנט, יפנה לכם זמן ודאגות, מניסיון.

העברת כתובת

בואו להיות ירושלמים אמיתיים! עברתם דירה? הגיע הזמן להעביר גם כתובת!

תו חניה לסטודנטים

נמאס לכם לחזור לאוטו שחנה ליד הבית כל השבוע רק כדי לגלות 4 דו"חות שנערמו אחד על גבי השני רק כי עוד לא הסתדרתם את תו החניה? בשביל זה אני פה!

מפת הדיור

נמאס לך מהשכונה? מהנסיעות? מהרעש? רוצה שינוי ולא יודעת לאן? בדיוק בשביל זה הכנתי את מפת הדיור, עם כל המידע הרלוונטי על כל שכונה, כדי שתוכלו לקבל את ההחלטה החכמה ביותר.

 

 
משרד ירושלים ומורשת
מרכז צעירים
עיריית ירושלים
הרשות לפיתחוח ירושלים