• אצל מישו- הליין הפוליטי

    אצל מישו הוא הליין המפורסם שמידע'לה ארגנה במיוחד בשבילכם כדי שתוכלו להרים בעצמכם את האירועים שאתם רוצים שיקרו סביבכם. אירועים שיתקיימו  בדירות שלכם (או בגינה ליד), עם חברים שאתם מכירים, השכנים שתמיד רציתם להכיר ולא הייתה לכם סיבה מספיק טובה וסתם סטודנטים שרוצים לשמוע ולפגוש.

אצל מישו -הליין הפוליטי הוא ליין הבחירות מבית היוצר של מידע'לה ומרכז צעירים, שמאפשר לכם בימים סוערים אלה, להתכנס בבית יחד עם החבר'ה ולדבר קצת פוליטיקה. כי התוכן עליכם והפוש הוא שלנו, אז למה לא?

מי יכול להגיש בבקשה?

כל סטודנט/ית (או חבורה של סטודנטים) ירושלמי שיש לו רעיון לערב פוליטי מעניין ומעשיר.

עבור אילו מפגשים ניתן להגיש?

מפגשים המציעים לערוך מפגש פוליטי/ שיח פוליטי מכבד סביב מערכת הבחירות בישראל שתתקיים ב-9.4 (ככה שאין הרבה מה להתמהמה!) תינתן עדיפות למפגשים המאפשרים מרחב של דעות מגוונות.

קריטריונים הנוגעים למפגשים:

– אירועים לסטודנטים שיתקיימו בשעות הערב (כי לימודים וזה)

-אתם מפרסמים מראש את האירוע אצלכם בפייסבוק, בוואטסאפ, אינסטגרם, יונת הדואר שלכם וכל דרך אחרת, וגם אנחנו (מידע'לה ומרכז צעירים) נפרסם אותם אצלנו (יש לנו אחלה יונת דואר- קוראים לה נחמה).  

-כשאתם מפרסמים, הלוגואים שלנו צריכים להופיע על הפרסום שאתם מפיצים (אנחנו נכין לכם פרסומים מראש, אבל אם אתם רוצים לעשות משהו בעצמכם הלוגואים שלנו צריכים להיות על זה על פי הפירוט שניתן לכם.) בנוסף, אנחנו יכולים להשתמש בפרסום של האירוע כחלק מהקמפיין הכללי שלנו.

– המפגשים יהיו פתוחים לכלל הסטודנטים בעיר (זאת אומרת לא רק לחברים שלכם) ובחינם

– אנחנו לא אחראים על האירוע (או על תכולת הדירה וכדומה) ועל התוכן למרות שאנחנו נותנים מימון (אז תרחיקו דברים שבירים או יקרים)

– אנחנו מביאים לכם ערכת מיתוג של "אצל מישו", אתם כמובן יכולים להוסיף קישוטים משלכם, אבל מה שאנחנו מביאים לכם צריך להופיע.

– ההרשמה לאירועים תעשה באמצעות מערכת רישום של מידע'לה (אנחנו ניצור לכם דף הרשמה ברגע שנסגור את כל הפרטים)

– האירועים יהיו למינימום 15 סטודנטים ומקסימום של 50, בהתאם לגודל הדירות (אתם יכולים לקחת מקומות אחרים, כמו גג של דירה, גינה ציבורים וכו, אבל הם צריכים להיות בשכונה שלכם.)

– אנחנו שומרים לעצמנו את הזכות לבחור את האירועים על סמך קריטריונים שייקבעו על ידי ועדה מיוחדת.

קריטריונים הנוגעים למגישי הבקשה:

  • ניתן להגיש את הבקשות החל מעכשיו ועד לתאריך 4.4.  רוצו להגיש- יש הגבלה לעשרה סלונים.

-אתם יוזמים את האירוע, מתכננים אותו ומוציאים אותו לפועל. (אנחנו נותנים לכם מימון, מיתוג ופרסם).

– יש לכם אישור לקיים את המפגשים בדירה (של השותפים, בעל הדירה, שכנים במידת הצורך)

– ההשתתפות של מרכז צעירים ו מידע'לה במימון המפגש יכולה להיות באוכל וכיבוד, ורכישת ציוד חד פעמי, מתכלה. התמיכה מוגבלת בהתאם למספר המשתתפים בגובה של עד 1000 ש"ח  למפגש (תלוי בכמות הסטודנטים) ותלויה בקונספט שאתם מציעים (זאת אומרת שבסופו של דבר אחרי שאתם מגישים בקשה אנחנו אומרים לכם מה הסכום הסופי המאושר על פי ההחלטה שלנו)

– אנחנו לא משלמים לכם על האירוח של האירוע

– כשאתם מגישים את הבקשה אתם צריכים לפרט לנו בדיוק מה יהיה תוכן ואופי הפעילות, תאריך, מיקום ,פירוט לגבי המימון וכל דבר רלוונטי אחר אודות המפגש.

את הבקשות, יש למלא בטופס זה ולהגיש עד לתאריך 1.4!

*אישור הבקשה כפוף לנוהל קבלת תמיכה באירועי תרבות לסטודנטים במרכז צעירים ירושלים.

 

 
משרד ירושלים ומורשת
מרכז צעירים
עיריית ירושלים
הרשות לפיתחוח ירושלים