• טעימה קטנה מירושלים

    טועמים את ירושלים באחד מתוך שלושה מסלולים לבחירתכם עם סיורי הטעימות של BITEMOJO

איזה כיף שאתם חושבים ללמוד בירושלים!
שמחה להזמין אתכם לטעימה קטנה שתיתן מושג על איך ייראו השנים הקרובות בחיים שלכם.
מוזמנות ומוזמנים לבחור אחד משלושה סיורי טעימות שבנינו במיוחד בשבילכם:

 

מסלול מרכז העיר

תשכחו מכל מה שידעתם על ירושלים וצאו איתנו לסיור בין המקומות והאנשים שעושים בה מהפכה יצירתית. בואו להכיר את הדור החדש שהופך את העיר המרהיבה ביופיה בעולם לתוססת, צבעונית ומגניבה. בואו לפגוש אנשים מוכשרים שגרים בעיר ובעזרת הראש והלב מגישימים כאן חלומות. הסיור הזה מציע לכם חוויה מיוחדת במינה של טעימות אוכל מעולה, טיול בין קואפרטיבים של אמנים, יזמים, מטבחים קולינריים מרגשים, ומפגש בלתי אמצעי עם הרוח החדשה שנושבת בסמטאות והכיכרות של מרכז העיר ירושלים.
– תמול שלשום
– בבית קפה
– בירתנו

מסלול שוק לילה

יש שוק של יום ויש שוק של לילה. רגע אחרי שהבסטות נסגרות, מתחיל הדבר האמיתי. אתם מוזמנים לסיור לילי מיוחד בשוק מחנה יהודה שמקבל גוון אחר עם רדת הערב. נצעד בין הסמטאות שמתעוררות לחיים ועושות סלט ירושלמי של נשמות אבודות. בשעות כאלו המוסיקה תתנגן, העראק והבירה יזרמו, הקפה והתה המסורתי יוגשו יחד עם נרגילות, משחקי שש-בש וכמובן הופעות חיות של מוזיקה מקורית, מפגשים חברתיים בנעלי בית וכובע עם פונפון ופעילויות תרבות. נטעם מהסצנה הירושלמית הטרנדית שהתפתחה בין סמטאות השוק. הצעירים שתראו ממלאים היום את השוק בלילה לא הגיעו לכאן בגלל הברים. הברים הגיעו בגלל הצעירים. אז בואו איתנו, נרים צ׳ייסר ונטייל בין טעמים, קולות ומראות שיזכירו לנו למה אנחנו כל כך אוהבים את ירושלים.
– טאפ אנד טייל
– פפיטוס
– גלידה בקוקי

מסלול שוק יום

שוק מחנה יהודה הוא כבר מזמן לא עוד שוק רגיל של פירות וירקות. שוק מחנה יהודה מייצג היום יותר מתמיד את ירושלים של ההווה וירושלים של העתיד. מקום המשלב בצורה ייחודית בין עתיק לחדשני, בין שוק של ירקות ופירות למתחם אוכל ובילוי תוסס, ובתוך כל זה מצליח שוק מחנה יהודה לשמור על הגרעין החשוב ביותר לקיומו: להישאר אמיתי ואותנטי, עם הריחות, הטעמים והקריאות של המוכרים. הירושלמים קוראים לו “מחניודה”, והוא מתחם תרבות ובילוי שופע בתי ֿקפה, מסעדות וברים שהופכים אותו ללב הסצנה הירושלמית. היום אין ספק שמדובר בשוק המתחרה בשווקים הכי טובים בעולם, צאו לסיבוב ותגלו את הקסם של השוק.
– חומוס ארבעס
– ארחנטו
– ביר בזאר

כאן לכל שאלה או בקשה,
מידע'לה.
וואטסאפ: 055-9856868

 

 
משרד ירושלים ומורשת
מרכז צעירים
עיריית ירושלים
הרשות לפיתחוח ירושלים