• יזמות ואקטיביזם

    אני בעד יצירתיות, ובירושלים יש ממנה בשפע – בכל זאת עיר של צעירים עם חלומות גדולים ופוטנציאל בלתי נגמר. אם תשאלו אותי, היזמים הצעירים הם אלה שהופכים את ירושלים לעיר תוססת ומרתקת. זו גם הסיבה לכך שהעירייה מעמידה לרשותכם תשתיות ותכניות מיוחדות, הכל כדי לעזור לכם להתקדם ולהתפתח בכיוון הנכון. כשתהיו מפורסמים ומצליחים אל תשכחו את מידע'לה, כן?

Q5

אולי יש לכם רעיונות מצוינים אבל כדי להפוך את זה לת'כלס צריך גם תמיכה וקהילה שתתן לכם את הגב. זה בול מה שחלל העבודה המשותף הזה מציע לכם. היצירתיות והחלומות הגדולים עליכם – סביבת העבודה והמשאבים עלי.

לפרטים נוספים

גם וגם

עסקים חברתיים הם חיוניים מאוד אבל כדי שהם יצליחו וישיגו את המטרות שלהם הם צריכים כלים וידע. החממה הזו מיועדת בדיוק בשביל עסקים מהסוג הזה, ולכל מי שחושב שהוא הגיע ל"הישרדות". פה אין הדחות, כולם מנצחים אצלי!

לפרטים נוספים

קואליציית הסובלנות

ירושלים היא בירת השונות, ללא סובלנות לא הייתי שורדת כאן רגע. כירושלמית גאה, אם אתם ארגונים שרואים את ירושלים כמוני, אני מזמינה להצטרף לקואליציה שמחברת בין ארגונים שמקדמים סובלנות בעיר.

לפרטים נוספים

ארגוני בוגרים

עוד הוכחה לאופי המיוחד של הירושלמים, לא שאנחנו באמת צריכים עוד הוכחות, היא הפעילות הרבה של ארגונים שונים שרוצים לחולל שינוי ממשי בחיי היומיום. ארגוני הבוגרים בעיר פועלים כדי ליצור מרחב שמאפשר לצעירים לשנות ולהשפיע.

לפרטים נוספים
משרד ירושלים ומורשת
מרכז צעירים
עיריית ירושלים
הרשות לפיתחוח ירושלים