• אל תהיו יבשים - צאו לבלות!

    מה בא לכם לעשות הערב? תנו לי לנחש: בר אפלולי, סטנדאפ קורע מצחוק, בית קפה או מסעדה ממש שווה, מוזיאון, תערוכה? לא משנה מה תרצו לעשות וכמה אתם ספונטניים, יש לי את כל הרעיונות הכי טובים. תאמינו לי, אין רגע דל בעיר הזו

קורס/סדנא
מתי אלמד ללמוד נכון – נחשון
קורס/סדנא

שיחה ב ZOOM
22.11.2020-20.12.2020
5

קורס/סדנא
תופסים כיוון
קורס/סדנא

בקריית מנחם-גבעת משואה
לא סגורים על עצמכם? מבולבלים לגבי העתיד? בואו להבין לאן אתם רוצים להגיע ומה באמת אתם צריכים לעשות. סדרת של שישה מפגשים עם המרצים הכי טובים בתחום. נדבר על לימודים, עבודות, מה בכלל האפשרויות הקיימות ואיך למצוא את הדרך שלכם. הכל פה ליד הבית, בליווי אישי של יועצי קריירה ובחינם!
23.11.2020-30.12.2020
6
חינם

קורס/סדנא
Triple Combo
קורס/סדנא

zoom
3 part accelerator program for career development INGREDIENTS: Career-focused exercises, understanding the job market, insights and tools for better coping with the job searching process and professional development, building and maintaining a personal network and more. In this program you will be working closely within a group for all 3 sessions. Personal sessions throughout the program will be offered by Connect Jersusalems Employment consultant. Pre-sessions: Lanch Workrshop- Breakthrough Roll Register here- https://tic.li/vz0QmWO Session 1: Professional Identity My added value- How my skills and network feed my professional narrative. Session 2: The Work Market What are the tools and data I need in order to find my place in the work market- even during corona times. Session 3: Drawing a professional road map What opportunities are open for me, given all data we've gathered in the process. Applications must be sent in by Thursday, Nov. 26! Acceptance will be considered upon commitment to the program- participating actively (and with an open camera for all sessions) and sharing with us why you really really want to join this program! Connect Jerusalem is a municipal program for Young new Olim living in Jerusalem. A one-stop-shop for education, employment, entrepreneurial initiatives, and social connectivity between Olim and Tzabarim.
29.11.2020-06.12.2020
3

קורס/סדנא
Toolbox Express: ארגז כלים לניהול עוסק פטור
קורס/סדנא

zoom
מאיץ העסקים הותיק של "רוח חדשה" חוזר, והפעם בגרסה מקוצרת ומותאמת קורונה: דווקא עכשיו, בתקופה בה רבים נמצאים בחוסר וודאות כלכלית וללא עבודה או הכנסה, כדאי לנצל את הזמן ליצור רשת בטחון תעסוקתית. בחמישה מפגשי אונליין ממוקדים תלמדו את כל מה שצריך לדעת בדרך לפתיחה וניהול של עוסק פטור: שילוב בין העיסוק כשכיר ועצמאי, התנהלות מול רשויות המס, דו"חות שנתיים, ניהול תקציב ותזרים, מודל עסקי, שיווק ופרסום, ניהול חשבוניות וכספים באופן מקוון, ועוד. לפרטים והרשמה >> https://tic.li/Xya3YZz * המפגשים ייערכו בזום, יוקלטו וישלחו למשתתפים/ות במאיץ
02-15.12.2020
5

קורס/סדנא
סדנת הדגל חיפוש יעיל למחפש המתחיל
קורס/סדנא

zoom
90 דקות על כל העקרונות שיש לדעת כדי להפוך את החיפוש למציאה. חיפוש עבודה, קורות חיים והכנה לראיונות עבודה.
יום ראשון, 06.12.2020
19:00
1
חינם

קורס/סדנא
חשבון פתוח
קורס/סדנא

זום
בנקים ופיננסים נשמעים כמו חור שחור ומפחיד, אבל גם את העולם הזה ניתן להבין ולנהל בצורה מושכלת. יחד נעשה סדר במושגים כמו עמלות, ריביות ועוד. נלמד איך לנהל נכון את חשבון הבנק שלנו ואת החסכונות שברשותנו.
יום שני, 07.12.2020
18:00-20:00
1
חינם

קורס/סדנא
תופסים כיוון- פסגת זאב
קורס/סדנא

פסגת זאב
לא סגורים על עצמכם? מבולבלים לגבי העתיד? בואו להבין לאן אתם רוצים להגיע ומה באמת אתם צריכים סדרת של שישה מפגשים עם המרצים הכי טובים בתחום. נדבר על לימודים, עבודות, מה בכלל האפשרויות הקיימות ואיך למצוא את הדרך שלכם. הכל פה ליד הבית, בליווי אישי של יועצי קריירה ובחינם!
יום שלישי, 08.12.2020
18:15

קורס/סדנא
TEASER מגזר ציבורי ועמותות
קורס/סדנא

זום
רוצה לעסוק בחינוך אבל לא להיות מורה? מעניינת אותך עבודה במגזר הציבורי? שוקלת ללמוד מדעי החברה ותוהה מה יש לעשות עם זה? ערב חשיפה לתפקידים במגזר הציבורי ובעמותות! ערב חשיפה לתפקידים במגזר הציבורי ובעמותות האירוע הזה הוא בשביל כל מי שרוצה לעשות טוב לחברה אבל גם להרוויח מזה כסף!
יום רביעי, 09.12.2020
20:00

קורס/סדנא
CRAZY ROLL
קורס/סדנא

זום
Design thinking workshop INGREDIENTS: Systematic Inventive Thinking, achieving your goals, creative job searching approach, career path designing. Connect Jerusalem Presents: INSIDE OUT A series of workshops and events for career development: personal growth (IN) & practical tools (OUT)
יום רביעי, 09.12.2020
13:30

קורס/סדנא
סדנת סטוריטלינג ליזמים צעירים 🎬
קורס/סדנא

zoom
יום רביעי, 09.12.2020
19:00
1
חינם

קורס/סדנא
שינויים בהרגלי הצריכה
קורס/סדנא

זום
בואו לשמוע על כל הזכויות שלנו כצרכנים! כיצד לצרוך נכון, איך אפשר לבטל עסקאות ועוד ועוד. נקבל את הטיפים הכי חמים לצרכנות נבונה.
יום שני, 14.12.2020
18:00-20:00
1
חינם

קורס/סדנא
יזמות בקטנה, עכשיו!
קורס/סדנא

שיחה ב ZOOM
משוחררים יוזמים בקטנה בטוח יצא לכם פעם לחשוב על רעיון נחמד שיכול להכניס לכם קצת כסף, או אפילו להצליח מאוד. אבל כדי להצליח לא מספיק רק לחשוב על רעיון טוב, צריך למצוא רעיון עם סיכוי הצלחה גבוה, לנצל הזדמנויות, למצוא מקורות הכנסה ראשוניים ולשנות את כל זוית החשיבה לחשיבת יזמית. וזה בדיוק הזמן - הקורונה היא תקופה מעולה לאתר את האתגרים שסביבכם ולהפוך אותם להזדמנויות עסקיות וחברתיות! רוצים להתנסות בהרמת יזמות קטנה וחסרים לכם כלים להתחיל? הסדנה הזאת בדיוק כאן בשבילכם! תקבלו טעימה ראשונית מתחום היזמות וכלים בסיסיים כדי להתחיל.
יום שני, 14.12.2020
19:00
1
חינם ש"ח

קורס/סדנא
הנעה למוטיבציה
קורס/סדנא

זום
מטבע הדברים אנחנו עמוסים ולפעמים מלאי האנרגיה שלנו אוזל. בהרצאה הנעה למוטיבציה נלמד מה מניע אותנו, איך לחדש את המוטיבציהשלנו ואיך להחליט לעשות היום ולא מחר.
יום שלישי, 22.12.2020
18:00-20:00
1
חינם

קורס/סדנא
Breakthrough Roll
קורס/סדנא

שיחה ב ZOOM
Breakthrough Roll Построение оптимального карьерного пути Zoom ИНГРИДИЕНТЫ: определение своих сильных сторон и желаний, ориентирование на рынке труда, нахождение точки, где все это пересекается
יום שלישי, 22.12.2020
19:00

קורס/סדנא
זוכר את נובמבר?
קורס/סדנא

זום
בואו לשמוע על הדרכים לייעול הזיכרון וכיצד ניתן לשפר ולרתום אותו לטובת הלמידה והבחינות. בסדנא זוכר את נובמבר יוצגו כלים לשיפור מעשי של הזיכרון.
יום ראשון, 27.12.2020
18:00-20:00
1
חינם

קורס/סדנא
בוחן מסלול
קורס/סדנא

זום
האם יש דרך פרקטית לשפר את חווית הבחינות? איך אנחנו צריכים לגשת לבחינה, לפתור אותה ולהתמודד עם הצלחה או כישלון שבעקבות הבחינה? כל זה ועוד בסדנא בוחן מסלול!
יום שלישי, 29.12.2020
18:00-20:00
1
חינם
משרד ירושלים ומורשת
מרכז צעירים
עיריית ירושלים
הרשות לפיתחוח ירושלים