• כאן גרים בכיף

    ירושלים רגילה לתת כבוד של מלכים לתושבים שלה, כנראה בגלל המלכים שחיו כאן פעם. אם אתם מחפשים את הארמון הבא שלכם בעיר תרשו לי לעזור לכם למצוא אותו, וגם לטפל בכל הניירת, בשינוי הכתובת ובתווי החניה.

מפת הדיור

אם אתם מחפשים דירה שווה באזור שווה ארגנתי לכם מפה כדי שלא תלכו לאיבוד. כדאי שתגלו איפה אתם עומדים לגור ואיפה שותים קפה בבוקר בדרך ללימודים, לא?

לפרטים נוספים

החלפת כתובת

בזמן שאתם מסתגלים לעיר ומגלים כמה כיף לחיות בה, הגיע הזמן להצהרות אהבה משותפות. אתם תשנו כתובת ואני אדאג לכם לכמה הטבות ממש משתלמות.

לפרטים נוספים

תשלום ארנונה

גם שועלה ותיקה כמוני משלמת ארנונה, והיום זה כבר ממש קל לעשות את זה. תאמינו לי, הכי כדאי להסדיר את הנושא הזה מראש דרך האינטרנט, יפנה לכם זמן ודאגות, מניסיון.

לפרטים נוספים

תו חניה

אני לא יודעת מה דעתכם בנושא, אבל דוחות חניה הם בעיניי די מבאסים. אם יש לכם תקציב מיותר צאו לבלות בעיר הכי שווה בישראל. תנפיקו תו חניה, זה יחסוך מלא זמן וכסף. כנסו כדי להבין בדיוק איך עושים את זה הכי בקלות.

לפרטים נוספים

כל המידע על דיור בירושלים

עזבו אתכם ממודעות בעיתון, ריכזתי במיוחד בשבילכם כמה אתרים וקבוצות פייסבוק עם כל הדירות החמות. תודו לי אחרי שתעברו דירה ותשלחו הזמנה למסיבת גג, טוב?

לפרטים נוספים

פגישה לייעוץ משפטי במרכז צעירים לשוכרי דירה

אני לא ממש בקיאה בדיני חוזים אבל יש לי חברים ב'צעירים במרכז' שיסגרו לכם את הפינה הזאת"שיסגרו לכם את הפינה הזו לפני שאתם חותמים על הסכם שכירות ונכנסים להרפתקה שמי-יודע-איך-תצאו-ממנה.

לפרטים נוספים
משרד ירושלים ומורשת
מרכז צעירים
עיריית ירושלים
הרשות לפיתחוח ירושלים