• מרחבי הלמידה שלי חוזרים!

    בואו ללמוד באווירה הכי טובה שיש, עם wifi חינם, אספקת קפה בלתי נגמרת, וצ'ופרים שווים לא יכולים לבוא למרחבים שלי? דאגתי לכם גם למרחבים בזום!

למרחבים וירטואליים

תמול שלשום

יואל משה סולומון 5

בימים א׳ - ה׳ בין השעות 17:00 - 9:30

יש לכם בתמול שלשום אגף נפרד משלכם! לא מספיק לכם? יש לכם גם מרפסת מושלמת לישיבה בחוץ. בזמן שאתם נהנים מכל המרחב הזה, אתם גם מקבלים תפריט מוזל לסטודנטים לתקופה המבחנים. המרחב, ההנחות, הכיף, והציונים המעולים שתקבלו אחרי שתשבו במרחב הזה, מותנים בהצגת תעודות סטודנט וחתימה על הצהרת בריאות של מידע'לה

טאפ אנד טייל

עץ חיים 6 [בתוך שוק מחנה יהודה]

בימים א׳ - ה׳ בין השעות 18:00 - 10:00

כשתבואו ללמוד בטאפ אנד טייל תקבלו הנחות מטריפות!
סנדוויץ+ קפה/ שתיה קלה - ב- 20 ש"ח
קפה ומאפה- ב- 10 ש"ח
בירות מהחבית, יין וקוקטיילים 1+1
כל האוכל והשתייה השווים האלה זמינים לכם במסגרת שעות המרחב ומותנים בהצגת תעודות סטודנט וחתימה על הצהרת בריאות של מידע'לה

נוקטורנו

בצלאל 7

בימים א׳ - ה׳ בין השעות 18:00 - 9:00

הסטודנטים שלי מקבלים את כל הקומה התחתונה! שנותנת לכם (חוץ ממרחב לגמרי שלכם) מזגן, WIFI חינם, והנחות שוות- אפרטיבו, יין או בירה מהחבית ב 50%! בימים א-ה, בין השעות 16-20. האווירה הלימודית המושלמת הזו וההנחות השוות מותנות בהצגת תעודות סטודנט וחתימה על הצהרת בריאות של מידע'לה

מוסללה

מרכז כלל, יפו 97

בימים א׳ - ה׳ בין השעות 18:00 - 10:00

איזו מרפסת מטורפת יש לכם שם. חוץ מזה, יש מרחב חיצוני ענק ומרחב פנימי מושלם ללמידה יעילה עם עמדת קפה חינם - אבל תזכרו שהמוסללה אקולוגיים ושומרים על הסביבה. לכן- הכוסות עליכם והקפה עלינו. גם למוסללה נביא לכם אירועים מפתיעים ושווים בשיתוף פעולה עם ליין ברוטינה.

האביטוס

הגן הבוטני, זלמן שניאור 1, ניות

בימים א׳ - ה׳ בין השעות 18:00 - 9:00

אביטוס- הגן הבוטני עלות כניסה לגן הבוטני היא - 25 ש"ח, אבל לא לסטודנטים הירושלמים שלי! אם אתם באים ללמוד במרחב הלמידה בהאביטוס - אתם נכנסים בחינם.
כשתצטרכו הפסקה מהלימודים, אתם יכולים להנות יום שלם מהגן המהמם ופינת קפה בלתי נגמרת. כל זה לא מספיק? אני דואגת לכם במרחב הזה לאירועים מגניבים (פרטים מלאים בקרוב!) בשיתוף עם ליין ברוטינה. כל הטוב הזה קורה במסגרת שעות המרחב, מותנה בהצגת תעודות סטודנט וחתימה על הצהרת בריאות של מידע'לה. (קישור למטה)

מרחבי הלמידה הווירטואליים שלי בשיתוף האגודות

ZOOM IN יצאו לדרך!

אני דואגת לכם גם בבית ובבידוד ומביאה לכם מרחב ווירטואלי מטורף וחדשני ב-ZOOM, שתוכלו לשריין לזמן בלתי מוגבל ולכמה חברים שתוכלו להכניס לקבוצת הלמידה שלכם!

לפרטים והרשמה פנו לאגודת הסטודנטים

כמה הערות שחשוב שתדעו לפני שתשתמשו במרחב הלמידה שלי ZOOM IN: רק סטודנט אחד מהקבוצה נרשם ושולח את הקישור לכל החברים בקבוצת הלמידה - הקישור הוא לכל קבוצה בנפרד, אם שריינתם בזמן מקביל לקבוצה אחרת- נחלק אתכם לחדרים- את הקישור אני אשלח לכם במייל נפרד, ככה שאל תיבהלו אם לא קיבלתם את הקישור לזום מיד עם ההרשמה.

לא מסתדרים עם ההרשמה? לא תופסים את האגדות? תפנו אליי ואני אדאג לעזור לכם לשריין את מרחב הלמידה הווירטואלי של החלומות שלכם.

8162* | maydale.org.il

 

 
משרד ירושלים ומורשת
מרכז צעירים
עיריית ירושלים
הרשות לפיתחוח ירושלים